Wada wzroku nie musi oznaczać noszenia okularów korekcyjnych do końca życia. Skazanie na tego rodzaju narzędzie korygujące wzrok może być szczególnie niewygodne dla młodego człowieka. Osoba młoda pragnie korzystać z różnego rodzaju aktywności, a przy niektórych dyscyplinach sportowych okulary mogą sportowca mocno ograniczać. Bezpieczne uprawianie sportu jest możliwe, gdy obecne są soczewki kontaktowe. Niezwykle popularne są w dzisiejszych czasach jednodniowe szkła, takim artykułem są między innymi Dailies Total 1. Jako jedyne na rynku posiadają one udogodnienia pozwalające na wygodne użytkowanie bez zbędnych dolegliwości, między innymi nie występuje tutaj nieprzyjemne zjawisko suchego oka. Inteligentny skład soczewki daje szansę na wielogodzinne widzenie na dobrym poziomie. Wystarczy tylko poprawnie wybrać moc tych artykułów do korekcji wzroku.

Czym wyróżniają się na rynku?

Choć na rynku nie brakuje odpowiednich narzędzi korekcyjnych wykonanych z bezpiecznych dla oka materiałów, to jednak tylko te soczewki kontaktowe pozwalają czuć komfort niezależnie od tego, jak długo są one używane. Na wygodę noszenia nie ma wpływu wiele negatywnych czynników, między innymi klimatyzowane pomieszczenia czy promienie słoneczne. Dailies Total 1 nie wymagają użycia żadnych płynów czyszczących czy kupowania do nich specjalnego opakowania do przechowywania, jak ma to miejsce w przypadku soczewek tygodniowych. W składzie tego produktu występuje woda, która pozytywnie wpływa na oczy, nie dochodzi do przesuszenia, ma na to wpływ też fosfatydylocholina. Jej obecność zapewnia dobre przepuszczanie tlenu, dzięki temu nie tworzą się różne stany zapalne.

Bezpieczne w użytkowaniu jednodniowe soczewki kontaktowe Dailies Total 1Dlaczego jednodniowe są najlepsze?

Po tego rodzaju produkt najkorzystniej udać się do dobrze wyposażonego sklepu optycznego. Wiele takich punktów zatrudnia okulistę czy optometrystę, który poprawnie jest w stanie dobrać szkła. Dailies Total 1 to rozwiązanie prostsze, niewymagające zatroszczenia się o soczewki w nocy, w trakcie ich czyszczenia. Przez to, że są jednodniowe, oczy każdego dnia mogą liczyć na nową ochronę przed różnymi czynnikami. Są to przedmioty higienicznie czyste, wcześniej nieużytkowane. Zapewniają dobrą ostrość wzroku, mają odpowiednią hydrożelową powłokę zapewniającą, oprócz poprawnego widzenia, także wygodę noszenia. Uczucie świeżości w oczach może towarzyszyć takiej osobie przez cały okres użytkowania soczewek. Wiele okulistów poleca właśnie ten typ szkieł kontaktowych. Wskazuje je jako najzdrowsze rozwiązanie, odpowiednie dla każdego, nawet dla alergika.