W każdym profesjonalnym sklepie z odzieżą sportową, trafimy na dział poświęcony bieliźnie termoaktywnej. Poniżej opisujemy, jak odpowiednio dobrać dany model do naszej sylwetki i jak w tym wszystkim marka Odlo spełnia wymagania każdego klienta.

Rozmiar

Marka OdloWydaje się rzeczą oczywistą, kupować odzież pasującą do rozmiarów naszego ciała. Aby bielizna termoaktywna spełniała swoje zadanie, powinna być delikatnie obcisła i przylegająca do skóry. Głównym zadaniem takiej odzieży, jest przede wszystkim odprowadzanie wilgoci, dlatego bezcelowym byłby zakup luźnej bielizny, która nie może odpowiednio wchłonąć powstałej w skutek aktywności fizycznej wody i potu. Dodatkowo, należy pamiętać o zakupie bielizny dopasowanej do naszych indywidualnych potrzeb, stworzonej najlepiej z naturalnych włókien, chroniących naszą skórę i zapewniających jej maksymalne bezpieczeństwo. Marka Odlo, to połączenie wysokiej jakości dzianin wraz z innowacyjną technologią, gwarantującą niesamowity komfort i osiąganie sportowych sukcesów.

Przeznaczenie

Na wycieczkę rowerową po górach, a może maraton w centrum miasta? Wybierając odzież i bieliznę termiczną, pamiętajmy o jej przeznaczeniu – odpowiedni krój i materiał, powinien odpowiadać charakterowi naszej aktywności fizycznej. Jeżeli zakładamy, że będziemy intensywnie ćwiczyć i przez cały dzień aktywnie spędzać czas, wybierajmy bieliznę lekką, odprowadzającą wilgoć. Marka Odlo proponuje lekką bieliznę idealną do biegania, jazdy na nartach czy fitnessu. Jeśli jednak wysiłek fizyczny nie będzie na tyle intensywny lub będzie odbywał się na świeżym powietrzu, warto zaopatrzyć się w bieliznę termoaktywną ciepłą, która na przykład zapewni nam utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała podczas zimowych szaleństw na stoku.

Cena

Dla niektórych, jest kluczowym wyznacznikiem. Mimo to, pamiętajmy, że nie zawsze niska cena oznacza atrakcyjny produkt. Również wygórowana kwota nie musi stanowić o wysokiej jakości odzieży sportowej. Podczas zakupu bielizny termoaktywnej, należy zwracać uwagę na jej pochodzenie, skład użytych materiałów i ilość funkcji. Miłym akcentem może być również polecenie produktu przez znanego sportowca lub naszego trenera. Świadczy to o zdobyciu zaufania profesjonalistów, którzy przede wszystkim cenią sobie funkcjonalność i precyzję wykonania I tak, na przykład marka Odlo, doceniona została przez światowej sławy biathlonistów i biegaczy narciarskich: Ole Einar Bjoerndalen, Emil Svendsen, Raphaël Poirée i Liv Grete Poirée.