Wyszczuplające ubrania - nie tylko dla puszystych

W dzisiejszych czasach szczupła, zgrabna sylwetka jest wyznacznikiem pięknego wyglądu. Niestety, czasem nie potrafimy zrzucić szybko swojego zbędnego balastu. Wtedy musimy sięgać po ubrania dla puszystych, które często wydają nam się brzydkie i nieestetyczne. Jak więc dobrać strój, który dodatkowo wyszczupli całą sylwetkę?

Ubrania dla puszystych - nie muszą być ogromne

ubrania dla puszystychPo pierwsze, zapomnijmy o zbyt dużych ubraniach. Wiele kobiet, aby ukryć swój większy brzuszek, zakłada ogromne koszulki. A one wcale nas nie wyszczuplą! Jest wręcz przeciwnie, takie ubrania dodają kilku kilogramów. Lepiej więc wybierać ubrania dla puszystych w swoim rozmiarze. Zwróćmy również uwagę na kolor danej odzieży. Osoby przy kości nie powinny raczej stawiać na jasne barwy. Kategorycznie odstawmy wszelkie białe bluzki i spodnie. Ta barwa dodatkowo zaokrągli całą sylwetkę. Jeśli więc chcemy się wyszczuplić, zdecydujmy się na zakup ciemnej odzieży np. czarnej.

Podkreśl swój styl

Oczywiście zarówno osoby szczupłe, jak i te nieco bardziej przy kości, chcą podkreślić swój unikalny styl. Zrezygnujmy jednak z wzorzystych koszul, jeśli mamy nadwagę. Lepiej wybierać proste, jednokolorowe bluzki, które nie przytłoczą dodatkowo sylwetki. A aby urozmaicić cały strój dobierzmy do niego po prostu biżuterię lub inne dodatki. Tutaj możemy poszaleć z kolorami i pozwolić sobie np. na błękitną apaszkę lub fuksjową bransoletę. To, jak wyglądamy, ma duży wpływ na nasze ogólne samopoczucie oraz nastrój. Jeśli więc mamy sporą nadwagę, zapomnijmy o tym, że ubranie dla puszystych zawsze musi być duże i nieatrakcyjne. W końcu za pomocą specjalnej odzieży można sprytnie zamaskować mankamenty swojej sylwetki. słowa kluczowe "sklep dla puszystych" i "duże rozmiary męskie" pojawią się w innych tekstach - według zaleceń