peel mission

Nie wszystkie problemy skórne można rozwiązać preparatami dostępnymi w zwykłych sklepach. W gabinetach kosmetycznych najlepiej jest stosować środki, które na pewno dają określony rezultat.

Marka Peel Mission oferuje profesjonalne kosmetyki przeznaczone właśnie do gabinetów kosmetycznych. Terapię kwasami zaleca się pacjentom coraz częściej, ponieważ daje to szansę nie tylko na usunięcie niedoskonałości, ale okazuje się, że może ona wpływać pozytywnie na kondycję skóry. Dzięki zastosowaniu kwasów hydroksylowych można osiągnąć znacznie lepsze efekty w usuwaniu przebarwień i blizn zarówno po trądziku jak i tych pourazowych. To daje dużą szansę osobom zmagającym się z tymi problemami.

Peel Mission to nie tylko specjalistyczne peelingi, ale również inne kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji i złuszczania skóry. Posiadają one certyfikaty, które dają gwarancję bezpieczeństwa i jakości. Peel Mission posiada linie kosmetyków przeznaczone do różnych problemów, takich jak trądzik, zaskórniki, oznaki starzenia się skóry (zmarszczki) czy głębokie blizny. Dzięki takiej różnorodności możliwe jest idealne dobranie kosmetyku, co daje gwarancję, że rezultat będzie zgodny z oczekiwaniami. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na linię Lacto, którą można stosować nawet latem i przy takich problemach jak atopowe zapalenie skóry. Warta uwagi jest także linia Vitamin C Peel przeznaczona dla osób z problemem rozszerzonych i pękających naczyń krwionośnych. To duża innowacja, ponieważ zwykle w takich przypadkach terapia kwasami jest odradzana.