Ten sprzęt służy nie tylko do zabawy i miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. To może być również niezastąpiona pomoc, gdy ktoś w miarę szybko i używając prostego i taniego środka lokomocji chce dotrzeć do szkoły, pracy lub na spotkanie w parku.

Szwajcarskie hulajnogi

Micro nie mają ograniczeń wiekowych. W ich bogatej ofercie są takie, na których jeździć mogą maluszki, a i dorośli znajdą tu też coś dla siebie. Oczywiście są też hulajnogi Micro dla przedszkolaków i nastolatków. Ich rodzajów jest mnóstwo i wielu kolorach i wersjach, dlatego na pewno każdy znajdzie tu coś dal siebie.Tym bardziej, że produkty Micro są ulubionymi hulajnogami Hugh Jackmanna, Davida Camerona czy Madonny, a to przecież bardzo wymagający klienci.

Prestiżowe nagrody

hulajnogi Micro

Nie wszyscy pewnie wiedzą też, że hulajnoga w życiu dziecka to nie tylko dobra zabawa na świeżym powietrzu. Jeżdżenie na niej, polegające również na balansowaniu ciałem, sprzyja rozwojowi koordynacji, zmysłu równowagi oraz motoryki, więc w ich projektowaniu brali udział szwajcarscy lekarze zajmujący się rozwojem dzieci. Między innymi dlatego hulajnogi Micro otrzymują prestiżowe nagrody. Na przykład w 2012 roku hulajnoga Mini Micro Baby 3 w 1 została tuż po swoim debiucie wybrana Zabawką Roku spośród 77 tysięcy innych prezentowanych na targach zabawek w Norymberdze największej na świecie imprezie branży zabawkarskiej. Została też potem Zabawką Roku w Szwajcarii, a rok później także w Polsce.

Sto kilogramów przez pięć minut

Oczywista rzeczą jest, że wszystkie hulajnogi Micro posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa dotyczące nie tylko zabawek, ale i urządzeń sportowych. Pod kontrolą są również stosowanych w czasie ich produkcji chemikalia. Hulajnogi Micro cały czas poddawane są też testom. Jeden z nich polega na przykład na tym, że podest hulajnogi (cały dół, nie tylko kolorowy plastik) poddaje się naciskowi 100 kilogramów. Jeśli podest po 5 minutach pod wpływem tego ciężaru nie odkształci się i nie pęknie, wtedy można uznać, że produkt spełnia unijne normy bezpieczeństwa. Producenci hulajnóg Micro przypominają też, że aby ich sprzęt działał sprawnie, musi być w odpowiednim stanie technicznym. Nic nie może być obluzowane, każda śrubka musi być przykręcona i koła w dobrym stanie. Jeżeli coś budzi wątpliwości to nie ma problemu, ponieważ firma Micro oferuje również części zamienne do wszystkich typów hulajnóg, a ich naprawy są bardzo proste.